Zeytinli, Hasan Arslan’ı bağrına bastı

Edremit Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan, mesaisini daha önce 5 yıl Belde Belediye Başkanı olarak görev yaptığı Zeytinli’de geçirdi. Zeytinlillier’in bağrına bastığı Başkan Arslan, “Nerede kalmıştık” diyerek hizmetlerin hızlı bir şekilde vatandaşlara sunulacağını söyledi.

Edremit Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan, her gün sırası ile daha önce belde olan mahallelere giderek vatandaşlarla buluşuyor. Önceki gün belediyenin Altınoluk Şubesi’nde görev yapan Başkan Hasan Arslan, daha önce 5 yıl Belediye Başkanı olarak görev yaptığı Zeytinli Şubesi’ne gitti. 5 yıl aradan sonra bu kez İlçe Belediye Başkanı olarak Zeytinli Şubesi’nde ki eski makamına giden Başkan Zeytinliler tarafından yoğun ilgi ile karşılandı. Tebrikleri kabul edip “Nerede kalmıştık” diyerek Zeytinlilerle kucaklaşıp hasret giderdi.

Gösterilen ilgiye teşekkür eden Arslan, “Hergün başka bir mahallemizde kucaklaşıp, sorunlarını dinleyip dertleşiyoruz. İlk göz ağrım Zeytinli’de komşularımla bir araya geldik. İlgi, destek ve hayırlı olsun ziyaretleri nedeniyle tüm vatandaşlarımıza en içten dileklerimle teşekkür ediyorum. Sağ olsunlar, var olsunlar” dedi. Edremit’in her bir noktasının yarı bir önemi olduğunu vurguladı; “Büyük Edremit’in her bir mahallesini ayrı önemsiyoruz.  Sorunların çözümü ve projelerin hayata geçirilmesi için hızlı bir şekilde çalışacağız” dedi.

 

 

About Post Author