Sarıyerlilerden Genç’e: “Başkan değil, baba”

Sarıyer Belediye Başkanı ve başkan adayı Şükrü Genç, gerçekleştirdiği esnaf gezilerine Büyükdere Mahallesi ile devam etti. Mahalle esnafından desteklerini isteyen Şükrü Genç’e bir vatandaş “Başkan değil baba” diyerek yanında olduklarını belirtti.

Sarıyer Belediye Başkan Adayı Şükrü Genç, Büyükdere Mahallesi esnafını ziyaret etti. Esnaf ziyaretleri sırasında Şükrü Genç’e bir vatandaş “Başkan değil baba geliyor. Görsünler kimin geldiğini. Başkan değil baba” diyerek desteklerini dile getirdi. Başkan Şükrü Genç esnaf ziyaretinin ardından Yaşar Kemal Kültür Merkezi’nde düzenlenen Kastamonulular Dernek Gecesi’ne katıldı. Davul zurna ve meşalelerle karşılanan Genç, “Kastamonu insanının Cumhuriyet’in yeniden kazanılmasında, bu memleketin yeniden kazanılmasında çok büyük katkısı var. Bizim bu birlikteliği daha da kuvvetlendirmemiz lazım” diye konuştu.

“Her şeyi sevgi ve dostluk temelinde yapıyoruz”

Toplumun giderek ayrıştığı bu dönemde ayrışmanın ortadan kalkacağı çalışmaların yapılması gerektiğini belirten Sarıyer Belediye Başkan Adayı Şükrü Genç, “Ne olur bu akşam ‘Seçime 3 gün kaldı, Başkan geldi konuştu’ diye düşünmeyin. Benim sizlerden istediğim 31 Mart’tan sonraki dönemde sizlerin birlikteliği. Bu ülkenin içinde bulunduğu dönemden çıkmanın tek yolu birlik beraberliğimizin, barış içinde yaşamamızın devam etmesi ve giderek toplumun ayrıştığı bu dönemde bu ayrışmayı ortadan kaldıracak çalışmanın yapılmasıdır. Bu kampanya süresince gerçekten hiç siyaset konuşmadım. Kimseyle de uğraşmadık. Uğraşacak halde de değiliz zaten. Biz her şeyi sevgi temelinde yapıyoruz. Her şeyi dostluk temelinde yapıyoruz. Bizim oralarda bir laf var. Elin 3 keçisi 5 koyunu bizi ilgilendirmiyor” şeklinde konuştu.

About Post Author