Adnan Günnar Düzköy’de

31 Mart Mahalli İdareler seçim çalışmalarını aralıksız sürdüren AK Parti Trabzon Milletvekili Dr. Adnan GÜNNAR seçim çalışmaları kapsamında 26 Mart 2019 Salı günü Düzköy ilçesini ziyaret etti.

İlk olarak Düzköy İlçe SKM’de Düzköy İlçe Başkanı Şenol Akpınar, Belediye Başkan Adayı Yılmaz Ankara ve teşkilat mensuplarıyla bir araya gelen GÜNNAR burada yaptığı kısa bir değerlendirme toplantısının ardından Düzköy merkezi ile Düzalan ve Orta Mahallelerinde esnaf ve vatandaş ziyareti yaparak Düzköy Cumhur ittifakı Belediye Başkan Adayı Yılmaz Ankara’ya destek istedi. Başkan Adayı Yılmaz Ankara’yı uzun yıllardır tanıdığını belirten Mv. GÜNNAR, “Başkan Adayımız Yılmaz Ankara dürüst, çalışkan ve iş bilen ve takip edip işi bitiren bir insandır. Ben bu anlamda kendisine kefilim. Başkan adayımızın arkasında 4 Trabzon Milletvekili ve 4 Bakanımız var. Ayrıca güçlü bir Ak Parti iktidarı ve Dünya lideri, Cumhurbaşkanımız Sn.Recep Tayyip Erdoğan var. Bu güçlü destekle birlikte Başkan Adayımız Yılmaz Ankara Düzköy’ün yıllardır çözüm bekleyen sorunlarını çözecek ve hasretle beklediği, hak ettiği hizmetleri almasını sağlayacaktır” dedi.

Akşam saatlerinde ise Gürgendağı, Yenimahalle ve Çal Mahalle ziyaretleri gerçekleştiren Mv. GÜNNAR, buralarda mahalle sakinleri ve kadın seçmenlerle bir araya gelerek talep ve önerilerini dinledi. Ağırlıklı olarak Hayvancılık, Yayla ve Mera alanlarında orman teşkilatıyla ilgili taleplerin dile getirildiği toplantılar esnasında, sorunların çözümü konusunda görüş alis verisinde bulundu. GÜNNAR; “17 yıllık iktidarımız boyunca ülkemizin çok önemli sorunlarını çözdük. Yapılamaz denilenleri yaptık ve ülkemizi 3 kat büyüttük. 31 Martta vereceğiniz destekle de yerelde ki beklentilerin çözümü için bütün gayretimizle çalışmaya devam edeceğiz. Büyükşehir ve 18 ilçemizle birlikte Cumhur İttifakı olarak hedefimiz, 19 da 19 yaparak önümüzdeki 5 yılda da Belediyecilik anlamında büyük başarılara imza atarak Trabzonumuzun ve tüm ilçelerimizin halkına en iyi hizmeti sunmaktır ” dedi

About Post Author