Menderes ikinci bahara hazır

Menderes Belediye Başkanı, Cumhur İttifakı Menderes Belediye Başkan Adayı Bülent Soylu, ikinci dönem için hazır olduklarını, Menderes’in 1 Nisan’da ikinci baharı yaşayacağını açıkladı.

31 Mart yerel seçimleri için saha çalışmalarını sürdüren Menderes Belediye Başkanı, Cumhur İttifakı Menderes Belediye Başkan Adayı Bülent Soylu, Mendereslilerin tercihini çoktan yaptığını belirterek,  ikinci döneme hazır olduklarını açıkladı.

“Mendereslinin sesi olduk”

5 yıl boyunca canla, başla Menderes için hizmet ettiklerini kaydeden Başkan Soylu, “ 2014 yılından bu yana geçen 5 yıllık süreçte Menderes’imize verdiğimiz sözleri tutmanın onurunu ve gururunu yaşıyoruz. Bugüne kadar gerçekleştirdiğimiz hizmet kervanıyla Menderes’imize hep ilkleri yaşattık. Yapılamaz, olmaz, hayal denen tüm projeleri hayata geçirerek vatandaşlarımızın hizmetine sunduk. Her kesimin sesi, herkesin belediyesi olduk. Bundan sonrada olmaya devam edeceğiz” dedi.

“Halkın teveccühü var”

Yerel seçimler için çalışmalarının sürdüğünü de kaydeden Başkan Soylu, “Adım attığımız her yolda sevgi, girdiğimiz her dükkanda saygı, dokunduğumuz her kişide samimiyeti görüyoruz. Allah herkesten razı olsun. Halkın teveccühüyle karşılaşmak beş yıldır doğru işler yaptığımızın da göstergesi. Bugüne kadar yapmış olduğumuz hizmetler bundan sonra yapacaklarımızın da kanıtı. Vatandaşlarımızın bize gösterdikleri sevgi, saygı ve samimiyete nasıl ki beş yılda layık olmaya gayret gösterdiysek yeni dönemde de göstereceğiz” ifadelerini kullandı.

“İzmir’in merkezi olacak”

Yeni dönemde de durmadan, yorulmadan çalışacaklarını belirten Başkan Soylu, “ Birileri Menderes’e baharı getireceklerini ifade ediyor. Menderes’e bahar zaten 2014 yılında geldi. Benim Menderesli hemşehrim yapmış olduğumuz hizmetlerle zaten beş yıldır baharı yaşıyor. Şimdi ikinci baharı yaşama zamanı. 1 Nisan’da Menderes bizimle birlikte ikinci baharını yaşamaya başlayacak. 10’u mega olmak üzere toplam 72 projemizle Menderes’imizi İzmir’in merkezi yapacağız” diye konuştu.

About Post Author