Genç: “Son ıslak imzayı alana kadar…”

Sarıyer Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Şükrü Genç ve belediye meclis üyesi adayları, Sarıyerlilerle yemekte buluştu. Programda konuşan Başkan Şükrü Genç, “Pazar günü son ıslak imzaları alana kadar gözünüzü ilgili yerden, kulağınızı ilgili sesten kesinlikle uzak tutmayın. Yemeyin, içmeyin ama en son ıslak imzayı alana kadar görevinizi devam ettirin” dedi.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Sarıyer Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Şükrü Genç ile meclis üyesi adayları Sarıyerli vatandaşlarla yemekte bir araya geldi. Programa Sarıyer Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Şükrü Genç, İYİ Parti İstanbul İl Başkanı Buğra Kavuncu, CHP Sarıyer İlçe Başkanı Sevim Yalınkılıç, İYİ Parti Sarıyer İlçe Başkanı Taner Tayfur, Sarıyer Meclis Üyesi Adayı Dr. Taylan Yıldız ve diğer meclis üyeleri ile çok sayıda Sarıyerli katıldı.

“Türkiye’nin yarınını kuruyoruz”

Pazar günü seçmenlerin son ıslak imzalarını alana kadar görevlerine devam etmeleri gerektiğini belirten CHP Sarıyer Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Şükrü Genç, “Özellikle referandum dönemine kadar giden, referandum döneminde herhangi bir sözleşme altına alınmayan ve sandıklarda oluşan birliktelik şu anda Türkiye’nin yarınını kuruyor. Millet ittifakı dediğimiz CHP, İYİ Parti ve herhangi bir partinin üyesi olmayan ama bu yapılanmaya güvenen, destekleyen sevgili dostlarımızla beraber 31 Mart sonrasını yani Türkiye’nin geleceğini konuşmak gerektiğini belirtmek isterim. Pazar günü son ıslak imzaları alana kadar gözünüzü ilgili yerden, kulağınızı ilgili sesten kesinlikle uzak tutmayın. Yemeyin, içmeyin ama en son ıslak imzayı alana kadar görevinizi devam ettirin. Seçim arabalarının İlçe Seçim Kurulu’na gidene kadar takipçisi olacaksınız” diye konuştu.

“Sonuna kadar yanındayız”

Millet ittifakını Türkiye’de iyi belediyeciliği, demokratik belediyeciliği yansıtacak bir birliktelik olarak kurduklarını söyleyen İYİ Parti İstanbul İl Başkanı Buğra Kavuncu, “Biliyorsunuz İYİ Parti ve Cumhuriyet Halk Partisi tüm Türkiye’de ve dolayısıyla İstanbul’da millet ittifakını kurduk. Türkiye’de iyi belediyeciliğin, demokratik belediyeciliğin, insanı merkeze koyan belediyeciliğin, ihalelerin şeffafça yapıldığı, adam kayrılmadığı, kaynakların yandaşlara peşkeş çekilmediği belediye anlayışını yansıtacak bir ittifak gerçekleştirdik. Hepimizin üzerinde mutabık olduğu değişmeyen bir gerçek var o da İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı, Sayın Ekrem İmamoğlu için koşturuyoruz. Şükrü Bey, bugün bu salon bana bir şey söylüyor. Bu iş zaten bitmişti ama artık mühürlendi. Allah yolunuzu açık etsin. Sonuna kadar yanınızdayız” şeklinde konuştu.

“Sarıyer girişimciliğin incisi olacak”

Programda konuşan İYİ Parti Genel Başkan Danışmanı ve Sarıyer Belediyesi Meclis Üyesi Adayı Dr. Taylan Yıldız ise, “Bugün millet ittifakımızla Şükrü Genç’i yeniden 3’üncü döneminde belediye başkanı seçtirmeye geldik arkadaşlar. Bizim projelerimiz var. Biz Sarıyer’i gençlerin incisi, girişimciliğin incisi, annelerin çocuklarını güvenle yetiştirebildiği yer olarak Şükrü başkanımızın vizyonunda yeniden daha güzel günlere kavuşturmaya geldik” ifadelerini kullandı.

About Post Author