Dalaman, Muhammet Karakuş dedi

Dalaman, Muhammet Karakuş dedi

Muhammet Karakuş seçim sonuçlarının açıklanması ardından konuşma gerçekleştirdi.

Muhammet Karakuş; “Dalaman’da biz seviyeyi düşürmesek’te ne yazık ki karalamalar, sataşmalar ve hakaretlerle dolu bir seçim dönemi yaşadık, ama buna rağmen hiçbir zaman buna prim vermeyerek Dalaman’da hayata dokunan projelerle sizlere ulaştık. Bu çalışmalar da tüm partililerim, kadın ve gençlik  kollarımız, meclis üyelerimiz ve her zaman yanımda olan değerli eşim canla başla çalıştık bugünde bu çalışmaların emeğin, alın terinin karşılığını hep beraber alıyoruz sizlerden Allah razı olsun” dedi.

“Dalaman Belediye Başkanı değil hizmetkârını seçti”

Artık Dalaman’da yeni bir dönem başlıyor, yerlisi ve yerleşimcisiyle, oy veren vermeyenlerinizle artık biz olan Dalaman’a hizmet veren bir hizmetkârınız olacağım. Dün dünde kaldı. Artık kinle nefretle değil sevgiyle kardeşçe kucaklaşarak Dalaman’a bir tuğla da ben koyarım deme zamanıdır.

“İletişim çok önemli”

Dalaman iletişimsizlikten çok çekti ben diyorum ki artık istek ve önerilerinizin kabul göreceği ve imkânlarımız dâhilinde önceliklerimize göre halka dokunan tüm projeleri elimizden geldiğince meclis gündemine taşıyarak hizmete geçireceğiz. Dalaman belediyesi hepimizin, biz sizleri temsilen o koltuğa oturuyoruz, gelin Dalaman’ı sizlerin katılımıyla önerilerinizle, dileklerinizle birlikte yönetelim biz olalım diri olalım. Dalaman Halkına ve burada yaşamayı seçmiş değerli yerleşimcilere sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.

Konuşmanın ardından yüzlerce araçlı konvoy Dalaman turu yaparak halkı selamladı.

 

About Post Author