Zeydan Karalar Akkapı mitinginde

Cumhuriyet Halk Partisi Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adayı ve Seyhan Belediye Başkanı  Zeydan Karalar’ın Akkapı mitinginde coşku zirve yaptı.

ADANA – Seyhan Belediye Başkanı ve CHP Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Zeydan Karalar’ın Akkapı mitinginde coşkulu kalabalık adeta seçim zaferi kutlamasının provasını yaptı. Çalışmalarını mahalle toplantılarıyla sürdüren Başkan Zeydan Karalar son çalışmasını Akkapı Mahallesi’nde gerçekleştirdi. CHP Adana İl Başkanı Mehmet Çelebi, CHP Adana Milletvekili Ayhan Barut, Orhan Sümer, Müzeyyen Şevkin, Burhanettin Bulut, Çankaya Belediye Başkanı ve CHP Adayı Alper Taşdelen, Çukurova Belediye Başkanı ve Adayı Soner Çetin, CHP Seyhan Belediye Başkan Adayı Akif Kemal Akay’ın da katıldığı toplantı binlerin katıldığı mitinge dönüştü. Meşalelerin yakılıp ‘Umudun adı Zeydan Karalar’, ‘Halkçı Başkan’ ve ‘Adana Gibi Başkan’ sloganlarının atıldığı mahalle mitinginde 31 Mart’ta Adana’da yerel iktidarın değişeceği vurgulandı.

“Her zaman yanınızda olacağız”

Halkın yoğun sevgi gösterileri ve izdihamı nedeniyle mahallede bir çok cadde trafiğe kapanırken Başkan Zeydan Karalar spora verdiği önemi bir kez daha göstererek boynunda Adanaspor ve Adana Demirspor kaşkollarıyla platforma çıktı.

Sözlerinin sık sık ‘Adana gibi başkan Zeydan’ sloganlarıyla kesilen Başkan Zeydan Karalar, “Ben sizden biriyim içinizden çıktım ve hep içinizde oldum. Büyükşehir Belediye Başkanı olduğumda da hep içinizde olacağım. Bu sevgi ve coşkunuz benim 31 Mart gecesi Büyükşehir Belediye Başkanı olduğumun bir göstergesidir” dedi.

“Adana kötü talihini yenecek”

Adana’nın eski parlak günlerini yeniden yaşatmak için seçimi kazanarak tüm adaylarla birlikte çalışmalar gerçekleştireceklerini vurgulayan Başkan Zeydan Karalar, “Artık Adana geri kalmışlıktan kurtulacak. Seyhan’da başlattığımız değişim ve dönüşümü tüm Adana’ya yayacağız. Sizlerin de desteğiyle Adana yeniden mutlu insanların yaşadığı o parlak günlerine dönecek. Bizim her zaman önceliğimiz halkımız olacak ve halkımıza hizmet etmekten mutluluk duyacağız” diye konuştu.

Toplantılara katılan İl Başkanı Çelebi, milletvekilleri ve diğer adaylar Çetin ile Akay da yaptıkları konuşmalarda 31 Mart’ta yerel seçimlerin Adana için bir fırsat olacağını söylediler. Konuşmacılar Adana’nın kaderinin Başkan Zeydan Karalar ve Millet İttifakı adaylarıyla değişeceğini vurguladılar.

About Post Author