Yeşil Beyaz Garden Park Muğla’da Açıldı

Yeşil Beyaz Garden Park Muğla’da Açıldı

Muğla’nın Menteşe ilçesi Kötekli Mahallesi’nde hizmet verecek olan Yeşil Beyaz Garden Park’ın açılışı düzenlenen kokteyle gerçekleştirildi.
Menteşe İlçesi Kötekli Mahallesi’nde, Muğla’da farklı konsept yaratmak, müşterilerine kaliteli, lezzetli, temiz hizmet sunmak ve mutfağı ile diğer mekanlardan farkını ortaya koymayı hedefleyen Yeşil Beyaz Garden Park misafirlerine kapısını açtı.

Yeşil Beyaz Garden Park’ın açılış törenine; Cumhurbaşkanlığı Program Sunucusu Ve Kültür Turizm Bakanlığı Protokol Müdürü M. Ensar Taşkesenligil, Muğla Gençlik Spor İl Müdürü Ömer İlman, Muğlaspor Kulübü Başkanı Erol Kapiz, Bülent Karakuş, Av. Gültekin Akça, Serkan Öçalmaz ile STK Temsilcilerinin yanı sıra çok sayıda davetli katıldı.
İşletmesini, 1998 yılında Muğla’ya gelen, Muğlaspor Lokali, Umut Pide Lavaş ve Yeşil Beyaz Park’ın işletmeciliğini yapan Metin Özel ve Kamuran Özel kardeşler yürütmekte. Yeşil Beyaz Garden Park’ın işletme yöneticisi Nurşah Kandemir, düğün salonu ve restoran konseptine sahip Yeşil Beyaz Garden Park’ın amacının hizmeti öne çıkarmak olduğunu ve bu konuda iddialı olduklarını dile getirdi.

Diğer mekânlardan farklarının kalite, hizmet ve mutfak olduğunu vurgulayan İşletme Yöneticisi Nurşah Kandemir, “Yıllardır Muğla’daki bütün mekânları dolaştık, ama hizmetin çok eksik olduğunu gördük, ilk önce amacımız hizmeti öne çıkarmak. Kaliteli ürünü üretmek, temiz olmak ve müşterilerimize sunmak olacak. Buraya gelen bütün misafirlerimizi en iyi şekilde ağırlamaktan başka hiçbir düşüncemiz yok. Sabah kahvaltılarına ağırlık vererek misafirlerimize aradıkları her çeşidi sunacağız. Öğlenleri ev yemekleri tarzında bir kırmızı et, bir beyaz et, bir zeytinyağlı, pilav ana menümüz olacak. Dünya mutfağından steak menü olarak et ağırlıklı çalışacağız. Akşamları nezih bir ortamda Dünya mutfağını, Osmanlı mutfağını, bilinen Türk mutfağını karıştırarak bir et restaurantı gibi hizmet vereceğiz. İşletmemizin teras katında misafirlerimizin rahat sunumlar ve toplantılar yapabilmesi için 30 kişilik salonumuz mevcut. Sunum ve toplantılar için bir salon dizayn ettik. Gelen misafirlerimiz burada yemeklerini yerken aynı zamanda yapmış oldukları işe odaklanıp sunumlarını, toplantılarını yapabilecekler. Yapım aşamasında olan düğün salonumuz en kısa zamanda tamamlanıp misafirlerimizin hizmetine açılacak.

Amacımız hizmeti öne çıkararak, kaliteli ürünü üretmek, temiz olmak ve müşterilerimize sunmak olacak. Misafirlerimizi en iyi şekilde ağırlamaktan başka hiçbir düşüncemiz yok. Samimi ve sıcak bir hava yaratmak istiyoruz ve bu konuda çok iddialıyız. Her zaman olduğu gibi Muğla halkına yakışan hizmetiyle, servisiyle, lezzetiyle, sunumuyla hizmet etmeye devam edeceğiz. Muğla’mıza hayırlı olsun. Herkesi bekliyoruz” şeklinde konuştu.