Vali İdris Akbıyık Yeni Yıl Ziyaretleri Yaptı

Vali İdris Akbıyık Yeni Yıl Ziyaretleri Yaptı

Valimiz Sayın İdris Akbıyık, Muğla Abide Hasan Nuri Öncüler Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezinde kalan büyüklerimizi, kentte görev yapan güvenlik güçlerimizi, Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesinde tedavi gören çocukları ve yeni yıla görevi başında giren personeli ziyaret ederek yeni yıllarını kutladı.

Muğla Valisi İdris Akbıyık Muğla Abide Hasan Nuri Öncüer Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezinde kalan büyüklerimizi ziyaret etti. Büyüklerimizle yakından ilgilenen Vali İdris Akbıyık onlarla hasbihal etti.

Büyüklerimizin her zaman yanında olduğunu belirten Vali İdris Akbıyık “Sizler bizim başımızın tacısınız her zaman sizlerle beraberiz her zaman başımızın üstünde yeriniz var diyerek yeni yıllarını kutladı. Görevi başındaki personele kolaylıklar diledi.

Daha sonra Vali İdris Akbıyık mesai mevhumu gözetmeden kamu düzeninin temini, kişilerin can ve mal güvenliğinin tesisi için görev yapan kahraman polis ve jandarmamızı şehir girişlerindeki yol kontrol noktalarında ziyaret etti.  Polis, Jandarma ve yol uygulaması esnasında durdurulan sürücülerin yeni yıllarını kutladı. Personele görevlerinde başarılar diledi.

Vali İdris Akbıyık ve beraberindeki heyet yol kontrol noktalarının ardından Muğla 112 Acil Çağrı Merkezine giderek buradaki personelin yeni yılını kutladı. İlin genel durumu hakkında bilgi aldı.

Valimiz İdris Akbıyık daha sonra Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi çocuk servisinde tedavi gören çocuklarımızı ve yakınlarını ziyaret ederek yeni yıllarını kutladı geçmiş olsun dileklerini iletti.

Valimiz Sayın İdris Akbıyık Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesinde görevi başındaki sağlık personelinin de yeni yılını kutladı görevlerinde başarılar diledi.

 

Ziyaretleri sırasında Vali İdris Akbıyık’a, İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Ali Gemalmaz ve İl Emniyet Müdürü Ali Canbolat ve Sahil Güvenlik Güney Ege Grup Komutanı Yarbay Akın Coşkunlar eşlik etti.

Valimiz Sayın İdris Akbıyık, bir dizi ziyaretlerin ardından Cumhuriyet Meydanına gelerek 2024’e vatandaşlarımız ile birlikte girdi.


Valimiz Sayın İdris Akbıyık Muğla İl Güvenlik ve Acil Durumlar Koordinasyon Merkezinde (GAMER) yılbaşında hemşehrilerimizin huzur ve güvenliğini sağlamak için il merkezi ve ilçelerimizde alınan emniyet tedbirlerini yakından takip etti.

Yeni yılın huzur ve güven içinde karşılanması için Muğla genelinde ekiplerin çalışmalar gece boyunca devam etti.

About Post Author