Vali Civelek Dalaman’da muhtarlarla bir araya geldi

Muğla Valisi Esengül Civelek bir dizi ziyaretlerde bulunmak ve toplantılara katılmak üzere Dalaman ilçesine gitti.

Vali Civelek ziyaret kapsamında ilk olarak yeni seçilen Belediye Başkanı Muhammet Karakuş’a iade-i ziyarette bulundu. 31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimleri sonucunda göreve gelen Belediye Başkanına hayırlı olsun dileklerini ileten Vali Civelek, çalışmalarında başarılar diledi. Başkan Karakuş ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Vali Civelek’e nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

Vali Civelek daha sonra Dalaman ilçesi mahalle muhtarları ile toplantıda bir araya geldi.

Dalaman TİGEM Sosyal Tesislerinde düzenlenen toplantıya Vali Esengül Civelek’in yanı sıra; Dalaman Kaymakamı Ali Güldoğan, Dalaman Belediye Başkanı Muhammet Karakuş, il ve ilçe kurum müdürleri ve muhtarlar katıldı. Muhtarların mahalleleriyle ilgili ihtiyaç ve taleplerinin tespiti ve sorunlarının çözüme kavuşturulması açısında kurum müdürlerinin de katılımı ile muhtarlarla bir araya geldiklerini belirten Vali Civelek, “Vatandaş odaklı hizmet, kaynakların etkin ve verimli kullanılması, kamu hizmetlerinin hızlı, kaliteli, nitelikli bir şekilde sunulması noktasında her ay muhtarlarımızla buluşmayı önemsiyoruz.” dedi.

Muhtarların ihtiyaç ve taleplerini iletmelerini söyleyen Vali Civelek sözü muhtarlara bıraktı.

Muhtarlar tarafından dile getirilen tüm taleplerin değerlendirileceğini söyleyen Vali Civelek, 31 Mart Mahalli İdareler Genel seçimlerinden sonra seçilen tüm muhtarlara yeni dönemde görevlerinde başarılar diledi.

 

About Post Author