Usta oyuncu Tarık Ünlüoğlu yaşamını yitirdi

Usta oyuncu Tarık Ünlüoğlu yaşamını yitirdi

Usta tiyatro ve dizi oyuncusu Tarık Ünlüoğlu bir süredir tedavi gördüğü hastanede yaşamını yitirdi.

Sayısız dizide, filmde ve tiyatro oyununda çok önemli roller üstlenen ve Türk izleyicisinin gönlünü en son yer aldığı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmnaz dizisiyle bir kez daha kazanan usta sanatçı Tarık Ünlüoğlu bugün bir süredir tedavi görmekte olduğu hastahanede hayata gözlerini yumdu. Ünlü sanatçının ölüm haberi yakınlarını ve sevenlerini yasa boğdu.

En son Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisindeki Ünal Kaplan rolü ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran usta tiyatrocu bir süre önce akciğerlerinden rahatsızlık geçirerek hastaneye kaldırılmıştı. Usta sanatçının dizide canlandırdığı karakter de bir süre hasta olarak canlandırılmıştı. Ancak Ünlüoğlu’nun durumunun kötüleşmesiyle birlikte zorunlu olarak dizideki rolü de son buldu. Hastanede akciğerlerinden tedavi gören Tarık Ünlüoğlu bugün yaşama veda etti.

Bir süredir hastanede tedavi altında olan ve durumu kötüye giden Ünlüoğlu’ndan bugün üzücü haber geldi. =Usta oyuncu 61 yaşında bir süredir akciğer tedavisi gördüğü hastanede yaşamını yitirdi. Yakınları ve sevenleri bu kötü haberin ardından sarsıldı.

About Post Author