Seyhan´da Vezneler Hafta Sonu Açık

Seyhan´da Vezneler Hafta Sonu Açık

Son ödeme tarihi, 31 Mayıs Cuma günü olan Emlak ve İşyeri Çevre Temizlik Vergisi (ÇTV) ile İlan Reklam Vergisi 1. taksit ödemelerinde vatandaşların sıkıntı yaşamaları için Seyhan Belediyesi’nde veznelerin bu hafta sonu açık tutulacağı bildirildi.

ADANA – Emlak ve İşyeri Çevre Temizlik Vergisi (ÇTV) 1. taksit ödemeleri 31 Mayıs Cuma günü sona eriyor. Seyhan Belediyesi, Mali Hizmetler Müdürlüğünden yapılan yazılı açıklamada vatandaşların vergilerini yatırırken sıra beklememeleri için belediye içindeki tahsilât veznelerinin hafta sonu açık tutulacağını bildirdi.

Seyhan Belediyesi Mali Hizmetler Müdürlüğü, vatandaşların cezalı duruma düşmemeleri için hizmet binası içindeki tahsilât veznelerinin 25 Mayıs Cumartesi ve 26 Mayıs Pazar günü mesai saatleri boyunca açık tutulacağını açıkladı. Yapılan açıklamada vatandaşların ödemelerini, Seyhan Belediyesi veznelerinden nakit ve kredi kartı ile Halkbank, Deniz Bank, Vakıf Bank, TEB ile Türkiye’deki tüm PTT şubelerinden yapabilecekleri kaydedildi. Ayrıca  www.seyhan.bel.tr adresindeki ödeme linkinden de ödeme yapılabilecek…

About Post Author