Mehmet Oktay’dan yazılı taahhüt

CHP Marmaris Belediye Başkan Adayı Mehmet Oktay yerel seçimlere 1 hafta kala; sorunları dinlemeye devam ediyor, vatandaşlara çözüm projeleri sunuyor.

Cumartesi günü TEMA Vakfı gönüllüleriyle buluşan CHP Başkan Adayı Mehmet Oktay; “Görev sürem boyunca ormanı, suyu, iklimi ve havayı koruyan politika ve uygulamaları öncelikli hale getireceğim. “Sürdürülebilir yaşam ilkesi” çerçevesinde ekosistem bütünlüğünü gözeten, iklim dostu, yaşanabilir ve sağlıklı bir belediyecilik anlayışını benimseyeceğimize sizlerin de huzurunda yeniden söz veriyorum. “ açıklamasıyla, “Doğa Dostu Belediye Başkanı” taahhütnamesini imzalayarak, vakıf yetkililerine sundu.

Sonrasında Marmaris Spor Akademisi, Marmaris Deniz Turizmi ve Su Üstü Sporları Turizm Geliştirme Kooperatifi, Marmaris Dadya Briç Satranç ve Doğa Sporları Kulübü ve Avcılar Atıcılar Spor Kulübü üyeleriyle bir araya gelen Oktay istekleri dinleyerek, ilgili çözüm projelerini vatandaşlara anlattı.

24 Mart Pazar günü de boş geçmeyen CHP Marmaris Belediye Başkan Adayı Mehmet Oktay, Türkiye Emekli Subaylar Derneği üyeleri ile birlikte Pazar kahvaltısında buluştu.

About Post Author