KÖPRÜLÜ HALKI: AKKOÇ YOKSA OY YOK!

KÖPRÜLÜ HALKI: AKKOÇ YOKSA OY YOK!

Mart ayında yapılacak yerel seçimlerde gözler Ak Partinin Köprülü belediye başkan adayına çevrilmiş durumda.

 

Seçimin nabzını tutan haber sitemiz siz okuyucularımız için Göle’nin Köprülü Beldesinde vatandaşlara “kimi aday olarak görmek istiyorsunuz” diye sorduk. Siyaset kulislerinde konuşulanları ve son dakika gelişmeleri derledik. Köprülü Belediye Başkanı Yücel Akkoç’un Ak Partiden aday gösterilmemesi durumunda belde de seçimin favorileri arasında olduğunu öğrenildi.

Yaptığı projeler ile Ardahan’ın en başarılı Belediye başkanları arasında gösterilen Köprülü Belde Belediye başkanı Yücel Akkoç’un vatandaşlar tarafından bir dönem daha belediye başkanı olmasını istediklerini gözlemledik. 50 Yıllık Belde ‘de önemli hizmetleri hayata geçirerek 5 yılda yaptığı çalışmalar ile Belde’ye  kalıcı ve modern hizmetler getirerek tam bir ilçe görünümünü kazandırdığını söyleyen Köprülü halkı, yeni yatırımların yanı sıra devam eden projelerin bitirilmesi için mevcut Belediye başkanı Yücel Akkoç’a bir dönem daha şans verilmesini gerektiğini dile getirdiler.

AK Parti’nin Ardahan Merkez’de Belediye başkan adayını açıklamasının ardından gözler ilçelere ve Köprülü Beldesine çevrilmiş durumda. Köprülü’de başarılı çalışmalarıyla partili partisiz her kesimin takdirini kazanan Mevcut belediye Başkanı Yücel Akkoç’un aday gösterilmemesi durumunda Ak Parti Riskli durumla karşı karşıya kalabilir Denildi.

ÇİĞDEM KOÇAK / ARDAHANHABER

 

About Post Author