ESENYURT’TA 30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI COŞKUYLA KUTLANDI

ESENYURT’TA 30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI COŞKUYLA KUTLANDI

Esenyurt Belediyesi, 30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 99’uncu yıl dönümünü Oğuz Aksaç konseriyle kutladı. Konsere katılan vatandaşlar, ellerinde Türk Bayrakları ile şarkılara eşlik etti. Konserde konuşan Esenyurt Belediye Başkanı Kemal Deniz Bozkurt, “Büyük Taarruz, mazlumların muktedirler karşısında duruşunun simgesidir” dedi.

Büyük Zafer kutlamaları, 30 Ağustos sabahı resmî törenle başlayıp gün boyunca devam etti. Akşam saatlerinde ise Esenyurt Devlet Hastanesi, Esenkent ve Tabela Meydanı’ndan Cumhuriyet Meydanı’na ‘Geleneksel Zafer Yürüyüşü’ gerçekleştirildi. Esenyurtlular, ellerinde bayraklarla marşlar eşliğinde Cumhuriyet Meydanı’na yürüdü.

Zafer coşkusu, sevilen sanatçı Oğuz Aksaç’ın konseri ile devam etti. Konsere, Esenyurt Belediye Başkanı Kemal Deniz Bozkurt, CHP Esenyurt İlçe Başkanı Hüseyin Ergin, Belediye Başkan Yardımcıları, Belediye Meclis Üyeleri, STK temsilcileri, Muhtarlar ve çok sayıda vatandaş katıldı.

30 Ağustos Zafer Bayramı özel konseri ile Esenyurtlular bayram coşkusunu Cumhuriyet Meydanı’nda doyasıya yaşadı. Ayrıca, Zafer coşkusu Esenyurt Belediyesi ve Başkan Bozkurt’un sosyal medya hesaplarından online olarak paylaşıldı.

İLK GÜNKÜ HEYECANLA!