Ero’nun gözü 3. Lig’te

Balıkesir’in Edremit ilçesine ait spor kulüplerinden Edremitspor bu yılın açılışını yaptı. Bu sezonun açılış maçında Çiğli- Esentepespor ile karşılaşan sarı yeşilliler karşılaşmayı 1-0 kazanarak sahadan mutlu dönen taraf oldu. Sezona hızlı bir giriş yapan Edremitspor’un bu yılki hedefi 3.Lig. Edremitspor 3. Lig’e çıkmak konusunda kararlı.

Edremitspor 2019-2020 sezon açılış töreni coşkulu bir katılımla yapıldı. Açılış konuşmasını yapan Edremitspor Başkanı Hasan Peker, “2019 – 2020 sezon açılışımıza gösterdiğiniz ilgiden dolayı onurlandık. Gösterdiği desteklerden dolayı taraftarımıza Kaymakamımız Sayın Ali Sırmalı’ya ve Belediye Başkanımız Sayın Selman Hasan Arslan’a teşekkür ediyorum. Kazasız sakatlıksız hayırlı bir sezon geçirmeyi temenni ediyorum.

Tüm kadromuza ve oyuncularımıza başarılar diliyorum. “dedi. Daha önce Edremitspor’da oynamış olan spordan sorumlu Edremit Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Herdan bir konuşma yaptı. Herdan, “Sarı yeşilli formayla Edremitspor’da oynamış bir kardeşiniz olarak bir arada olmaktan ve ev sahipliği yapmaktan gurur ve onur duyuyorum. Sayın Belediye Başkanımız Selman Hasan Arslan’ın büyük destekleri ve inancıyla çıktığımız bu yolda sizlerden istediğimiz açık, Edremit’e başarıyı ve şampiyonluğu getirmeniz. İnanıyorum ki tüm takım arkadaşlarımız içlerindeki inançla daima çok çalışarak istenilen mücadeleyi gösterecektir.” dedi.

3. Lig hedefiyle sezon açılışını yapan Edremitspor, Edremit Şehit Hamdibey Stadyumu’nda İzmir ekibi Çiğli Esentepespor ile karşılaştı. Taraftarlara mücadele gücü yüksek ve seyir zevki güzel bir maç izleten sarı-yeşilli Edremitspor 3. Lig için umut verdi. Pozitif bir oyun ortaya koyan ve karşılaşmayı 1-0 takım ilk maçından galibiyetle çıktı. Edremit Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan, “El ele, gönül gönüle bu büyük kulübü Şanlı Edro’nun namına yakışır şekilde yeniden o eski günlerine döndüreceğiz. Teknik heyeti ve oyuncularımızı tebrik ediyorum.” diye konuştu.

About Post Author