Edremit’te parklar yıkanıyor

Edremit Belediyesi tarafından ilçede bulunan parkların içerisindeki oyun gurubu aletlerini ve spor aletlerini doğal ilaçlarla ve sabunlarla yıkayarak temizleniyor. 

Edremit Belediyesi’ne bağlı Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri tarafından ilçede ki parkların ve yeşil alanların mevsimlik bakımları yapılıyor. Bakımları yapılan parklarda bulunan oyun gurubu ve spor alanlarında ki aletler sabunla yıkanıyor,  insan sağlığına zararsız olan doğal ilaçlarla yıkanarak dezenfektesi yapılıyor. Parkları sıklıkla kullanan çocuklarımız ve vatandaşlar, mikrop ve haşerelere karşı korunmuş oluyor.  Park ve Bahçeler Müdürlüğü yetkilileri Edremit genelinde ki parkların her türlü bakım ve onarımlarının yanı sıra Başkan Selman Hasan Arslan’ın talimatı ile Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleriyle koordinasyon içerisinde temizlik ve dezenfeksiyonlarının yapıldığı bildirdiler.

Edremit Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan, “Edremit Belediyesi olarak çocuklarımız her zaman önceliğimiz olacaktır. Çocuklarımızın ve vatandaşlarımızın sosyal donatı alanlarından en iyi şekilde faydalandığı, geleceğimiz olan çocuklarımızın mutlu ve huzurlu bir şekilde yaşadığı Edremit yaratmak için çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

About Post Author