DR. VECDET ÖZ: EY MİLLET İTTİFAKI BİLEŞENLERİ VE BU SAYEDE SEÇİLEN MUHTEREM MİLLETVEKİLLERİ.!

DR. VECDET ÖZ: EY MİLLET İTTİFAKI BİLEŞENLERİ VE BU SAYEDE SEÇİLEN MUHTEREM MİLLETVEKİLLERİ.!

Adalet Partisi Genel Başkanı Dr. Vecdet Öz : UYAN ARTIK EY MİLLET.!

YALAN, RİYA, İHANET İŞTE BUGÜNKÜ SİYASET.!

Aklını başına al ki bitsin bu melanet.!

Görmüyor musun, ne kadar siyaset cambazı varsa sahnede..

Çakma Müslüman’lar, Çakma Atatürkçü’ler, Çakma Milliyetçi’ler ve onların dümen suyunda ruhunu satmış kalemşorlar.!

Senaryo farklı olsa da yazar aynı..

Her biri aynı projenin farklı ekipmanı..

Talimat da, tahsisat da, makam da aynı yerden..

Birinin ambalajı siyasal İslam, dudağında badem bıyık, parmağında gümüş yüzük, her lafının başı Ya Allah Bismillah sonu “Elhamdulillah..”zorda kalmaya görsün anında “Tevbe Estağfirullah..” Ramazan’da toplu iftarlar, cami şovları, ilahiler kısacası istismarın âlâsı.. Ambalajı kazıyıvermeye gör; kadına şiddet, ırza tasallut, çocuk istismarı, rant, rüşvet, faiz, kumar, bahis, pudra şekeri, soygun, haram, saltanat, Vatikan’ı, İngiliz Kraliyeti’ni, Beyaz Saray’ı ziyaret, kapı arkasında pazarlık, küffara hizmet ve daha onlarca ihanet..

Birinin ambalajı Türk Milliyetçiliği, Üç Hilâl, Bozkurt, Asena, Turan, Alp Er Tunga, Alp Arslan Han, Türk Dünyası, Bayrak ve Aziz Vatan lakin ambalajı kazıyıvermeye gör; mafya, organize suç, çete, gasp olayları ile Atatürk’e dil uzatan, Türk Milliyetçiliği’ni ayaklar altına alan, hain feslinin tabutuna omuz veren, Andımız’ı yasaklatan, T.C. ibaresini kaldıran, İstiklal Marşı’nda oturan, Milli Bayramları sabote eden, Atatürk posterini ters asan, büstünü parçlayan, Bayrağın üstüne oturan, yırtan, Anayasa’nın ilk dört maddesine karşı çıkan, Türklük ifadesi çıkarılsın diyen, teröre açılım yapan çakma Müslümanlar’a hizmet..

Diğerinin ambalajı Laik Cumhuriyet, dudağında Atatürkçü söylem, vatan, millet, yakasında Atatürk’lü rozet, elinde Atatürk’lü bayrak, milli günlerde nümayiş ve Anıtkabir’e ziyaret, ara sıra Nazım Hikmet lakin ambalajı kazıyıvermeye gör; Atatürk’e başkaldıran haine izzet, hürmet, askerimize kurşun sıkan şerefsize ziyaret, sanatçısına reverans ve sürekli iki yüzlü siyaset..

Bir köşede ise her türlü imkandan mahrum edilmiş, medyada çıkmasına ambargo konmuş, kanunla maddi imkanı kısıtlanmış, namuslu ve onurlu lakin görmezden gelinen boynu bükük “Milli ve Atatürkçü” gerçek siyaset..

Dr. Vecdet Öz

 

About Post Author