Demir’in çağrısına ilk cevap Yasin Koç’tan geldi

Ardahan Belediye Başkanı Faruk Demir’ belediyeyi kiralık araç yükünden kurtarmak için araç bağışı yapılması çağrısında bulunmuştu. Ardahan Belediye Başkanı Demir’in “bağış çağrısı”na kayıtsız kalmayan iş adamı Yasin Koç, Ardahan Belediyesi’ne bir adet römorklu traktör hibe etti. Böylece Ardahan Beledi,ye traktör kirası israfından kısmen kurtulmuş oldu.

Ardahan Belediye Başkanı Demir, iş adamı Yasin Koç’tan traktörü iş adamı Yasin Aktürk’ün de katılımıyla devraldı. Ardahan’ın seven ve sahiplenen nüfuzlu kişilere hibe araç konusunda çağrı yapmaya devam ediyor. Belediyenin kira yükünün hafiflemesi için çabalayan Başkan Demir, iş adamı Yasin Koç’un Ardahan Belediyesi için bir adet römorklu traktör hediye etmesinin ardından bir açıklamada bulundu.

Açıklamasında Ardahan Belediye Başkanı Demir, “Belediyemizi kiralık traktör israfından da kurtardık. Teşekkürler Yasin Koç hemşehrimiz. Ardahan merkezden ilk hibe araç iş adamı Yasin Koç’tan geldi. Hadi Ardahan’ı çok seviyorum diyenleri görelim.” dedi.

About Post Author