CHP’li Bozdemir, Başkan Soyer’i Ziyaret Etti

CHP’li Bozdemir, Başkan Soyer’i Ziyaret Etti

CHP’Lİ Zile ilçe Başkanı Ali Rıza Bozdemir bir dizi temaslarda bulunmak üzere. İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer ve Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Öuslu’ yu makamında ziyaret ederek, dilek ve temennilerde bulundu. Bozdemir Başkanımızın engin deneyim ve tecrübelerinden faydalandık, istişare ve fikir alışverişinde bulunduk. Misafirperverliklerinden dolayı kendilerine teşekkür ederim. Başkan Bozdemir Dostlarımızla ilk seçimde halkın iktidarını kuracağız ve sömürü düzenini “yıkacağız”


Cumhuriyet Halk Partisi Tokat’ın  Zile Ilçesi, Örgütü adına İzmir’deki hemşerilerimizle görüştük, İzmir’de çok güzel şeylerin olacağını temenni ediyorum diyen Başkan Bozdemir hemşerilerimizin memnuniyetlerini ve teşekkürlerini değerli başkanımız Tunç Soyer’e ilettik. Mücadeleye devam edeceğiz.


Cumhuriyet Halk Partisi Zile İlçe Örgütümüz olarak tüm yurtta, vatandaşlarımız ve siyasi erklerimiz ile dayanışmaya, istişarede bulunmaya devam edeceğiz. Dostlarımızla ilk seçimde halkın iktidarını kuracağız ve sömürü düzenini “yıkacağız” ifadelerini kullandı. AHA.