Başkan Faruk Demir’den ilk icraat

Başkan Faruk Demir’den ilk icraat

31 Mart’ta yapılan Mahalli İdareler seçiminde Ardahan Belediye Başkanı seçilen Faruk Demir, kendisine gelecek olan kutlama çiçeği yerine sokak hayvanlarına mama gönderilmesini talep etti.

Demir’in Ardahan Belediyesini kazandıktan sonra kent merkezinde bayram havası eserken, Belediye çalışanlarının da kendilerine çeki düzen verdiği, başta çöp ve temizlik işlerinin zamanında ve eksiksiz yapıldığı görüldü.

Ardahan Belediye Başkanı Faruk Demir, seçim çalışması boyunca vurguladığı “farklı belediye başkanı olacağım” sözünü henüz mazbatayı almadan gösterdi.

Başkan Demir, tebrik için kendisine çiçek gönderilmesini istemedi.

Barınak ve sokaklardaki hayvanlar için mama gönderilmesini talep etti. Mama gönderemeyecek olanlar için de belediyenin IBAN numarasını vererek buraya yardım yapılmasını rica etti.

Belediye Başkanı Demir:”Ardahan ya da Ardahan dışından belediye başkanlığımızı kutlamak için mutlaka alışılmış olan çiçek gönderme töreni var. Sizlerden rica ediyorum çiçek yerine Ardahan belediyemizin sahipsiz hayvan barınağına bağışta bulunmanızı veya hayvan maması göndermenizi rica edeceğim. Böylelikle ilk icraatımızı sizlerle birlikte yapmış olacağız” dedi.

Seçim sonrası kent merkezinde bulunan esnafları da ziyaret eden Başkan Demir, kendisine oy veren ve vermeyen tüm yurttaşlara eşit hizmet götüreceğini ve herkese teşekkür ettiğini söyledi.

“Çiçek gönderme mama gönder” çağrısı karşılığını gördü

Ardahan Belediye Başkanı seçilen Faruk Demir’in “Çiçek gönderme mama gönder” başlıklı çağrısı kamuoyunda da karşılığını gördü.

Ardahan’da mama bağışında ilk adımı atan Bülent Timur, Başkan Faruk Demir ile bir araya geldi.

 

About Post Author