Başkan Ergin, Barbaros Caddesi esnafıyla toplantı yaptı

Başkan Ergin, Barbaros Caddesi esnafıyla toplantı yaptı

Ayvalık Belediye Başkanı Mesut Ergin, halk toplantıları yaparak, kentin sorunlarını el birliği ile çözmeyi hedefliyor.

Barbaros Caddesi esnafından Ersan Girgin’in, sokakta esnafa sözcülük ederek hazırladıkları projelerin tanıtılmasıyla başlandı.

Macaron Konağındaki buluşmaya Başkan Mesut Ergin, Fevzipaşa Vehbibey Muhtarı Erhan Akar Başkan yardımcısı Ersan Bahar, Zabıta Müdürü Süleyman Güneşdoğdu, Plan Proje Etüt Müdürü Elif Odabaşı, Fen İşleri Müdürü Murat Çankaya ve bir çok esnaf katıldı.

Caddemizin nasıl daha güzel bir hale getirebilirize cevap arayan ve kendilerine bu konuda önerilerde bulunan esnafa teşekkür ederek sözlerine başlayan Başkan Mesut Ergin, sezonun geldiğinin ve bir an önce yapabileceklerimizi yapmamız gerektiğini ifade etti.

Herkesin söz olarak düşüncelerini ifade ettiği toplantıda öne çıkan sorunlar, aydınlatma, sokağın giriş çıkışı saatleri, trafik, park sorunları, gece pazarının Barbaros Caddesi’ne doğru uzaması, tek tip aydınlatma ve tente yapılması ile temizlik sorunları görüşüldü.

Toplantı sonunda sorunlarla ilgili arasında belediye bünyesinden ve esnaf arasından katılımcıların bulunduğu bir komisyon kurulması sorunların bu şekilde takibinin yapılabileceği kararı alındı.

 

About Post Author