Başkan Doğruer mezun öğrencilerin heyecanına ortak oldu

Başkan Doğruer mezun öğrencilerin heyecanına ortak oldu

Kınık Belediye Başkanı Dr. Sadık Doğruer Şehit Hakan Sağınç Anadolu Lisesi’nin, Kınık Belediyesi Sosyal Tesisi olan Aquapark ve Düğün Salonu’nda gerçekleştirilen mezuniyet törenine katılarak; öğrencilerin mutluluğuna ortak oldu.

 

Kınık Belediye Başkanı Dr. Sadık Doğruer, 2022-2023 Eğitim Öğretim yılı kapsamında mezun olan öğrencilere; Şehit Hakan Sağınç Anadolu Lisesi tarafından Kınık Belediyesi Aquapark’ta düzenlenen mezuniyet törenine katılım sağladı. Törende öğrencilerle bir araya gelen Kınık Belediye Başkanı Dr. Sadık Doğruer, mezun öğrencilerin heyecanlarını paylaştı.

Gerçekleştirilen törende saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından Okul Müdürü Mehmet Karaduman açılış konuşmalarını yaptılar. Program içeriği sırasıyla; Şehit Hakan Sağınç Anadolu Lisesi’nin tanıtım videosunun gösterimi, Halk Oyunları gösterisi, Bayrak ve Flama devir teslimi, okul birincisinin mezuniyet kütüğüne plaket çakması, mezuniyet pastasının kesilmesi ve mezun olan tüm öğrencilere mezuniyet belgeleriyle birlikte hediyelerinin takdim edilmesinin ardından kep atma töreni ile son buldu. Törende mezun öğrencilerin heyecanı ve mutluluğu kameralara yansıdı.

 

Tören son bulurken Kınık Belediye Başkanı Dr. Sadık Doğruer; mezun olan öğrencilere, bundan sonraki hayatlarında başarı ve mutluluklar diledi. Düzenlenen törende, Kınık Belediye Başkanı Dr. Sadık Doğruer’e, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ömer Derelioğlu, İlçe Gençlik Spor Müdürü Mustafa Çelik, İlçe Halk Eğitim Merkezi Müdürü Fatih Sakin ve Kınık Belediyesi Sağlıklı Yaşam ve Eğitim Merkezi (SAYEM) öğretmenleri eşlik etti.

 

 

About Post Author