BAŞKAN ÇEBİ, KÜÇÜKÇEKMECELİ ÖĞRENCİLERİN KARNE HEYECANINI PAYLAŞTI

BAŞKAN ÇEBİ, KÜÇÜKÇEKMECELİ ÖĞRENCİLERİN KARNE HEYECANINI PAYLAŞTI

Küçükçekmece Belediye Başkanı Kemal Çebi, 2022-2023 eğitim öğretim yılının sona ermesiyle Bilgi Evleri, Çocuk Üniversitesi ve Halkalı Merkez Mahallesi Gündüz Çocuk Bakımevini ziyaret ederek karne alan öğrencilerin heyecanını paylaştı.

Küçükçekmece Belediyesi bünyesinde hizmet veren Halkalı, İnönü, Sefaköy, Cennet, İkitelli, Kanarya, Mehmet Akif, Yarımburgaz Bilgi Evleri, Çocuk Üniversitesi ve Halkalı Merkez Mahallesi Gündüz Çocuk Bakımevinde öğrencilerin yanı sıra birçok ebeveynin katılımıyla karne şenliği düzenlendi. Şenliğe katılan Başkan Çebi, öğrencilere başarı belgesi ve hediye takdim etti.

Kemal Çebi: Emanetlerinizi sevgiyle aldık, emekle yetiştirdik

Başkan Kemal Çebi, Halkalı Gündüz Çocuk Bakımevi’nde gerçekleşen karne şenliğindeki konuşmasında, ‘’Çocuklarımızın doğru yetiştirilmesi ülkemiz ve milletimiz açısından son derece önemlidir ve birinci amacımız budur. Çalışan aileler hiç şüphe yok ki çocuklarının emin ellerde olmasını ister. Biz de emanetlerinizi sevgiyle aldık ve emekle yetiştirdik. Çocuklarımızın eğitiminde emeği geçen tüm çalışma arkadaşlarıma teşekkür eder, tüm öğrencilerimize keyifli bir yaz tatili dilerim’’ dedi.

About Post Author