Başkan Budak, Posoflu iş kadını Nurcan Özdemir’i ziyaret etti

Başkan Budak, Posoflu iş kadını Nurcan Özdemir’i ziyaret etti

Göle Belediye Başkanı Gökhan Budak, Bursa ziyaretinde kentin önde gelen iş kadınlarından Posoflu Nurcan Özdemir’i ziyaret ederek festivale davet etti.

Bursa’da yalıtım sektöründe faaliyet gösteren Posoflu iş kadını Nurcan Özdemir, Göle Belediye Başkanı Gökhan Budak’ı ağırladı.

Göle Derneklerinin Bursa’da düzenlediği iş insanlarıyla buluşma toplantısına katılan Göle Belediye Başkanı Gökhan Budak, Bursa’nın önde gelen sanayicilerinden biri olan Posoflu Nurcan Özdemir’in konuğu oldu.

İş insanlarını Göle ilçesine yatırım yapmaları için Bursa’da görüşmelerde bulunan Başkan Budak, toplantı sonrası Posoflu iş kadını Nurcan Özdemir’in daveti üzerine Bursa Dağyenice tesislerindeki yemekte bir araya geldiler.

Başkan Budak, “Değerli İş İnsanımız Nurcan Özdemir’e ait Bursa Dağyenice de bulunan tesislerde gerçekleştirdiğimiz ziyarette bizi ağırlayan hemşerimize teşekkür ediyorum. Sayın Özdemir’i 26-28 Temmuz tarihlerinde düzenleyeceğimiz Ulusal Kültür ve Kaşar Festivaline davet ettik. Bu keyifli ziyaret sırasında Göle ilçemizle ilgili yapmayı planladığımız projelerimizi de görüşme fırsatımız oldu. Samimi karşılamanız ve misafirperverliği için ayrıca teşekkür ederim. Projelerimizle ilgili fikir alışverişinde bulunmak ve gelecekte işbirliklerimizi daha da güçlendirmek için sabırsızlanıyoruz” ifadelerini kullandı.    ÇİĞDEM KOÇAK / GÖLE

 

About Post Author