Ayvalık’ta Bayram Ziyaretleri

Ayvalık’ta Ramazan Bayramı nedeniyle hastane, yaşlı bakım evi, Garnizon Komutanlığı, Jandarma ve Emniyet teşkilatı ziyaret edildi

Protokol heyetinin saat 10.00’da İlçe Polis Merkez Karakolu’ndan başlattığı ziyaretler sırasıyla Ayvalık Belediyesi Yaşlı Bakım Evi, İlçe Jandarma Komutanlığı, Garnizon Komutanlığı ve Ayvalık Devlet Hastanesi ile devam etti. Bayramlaşma programı saat 13.30’da şehit aileleri ziyaretiyle tamamlandı.

Kaymakam Gökhan Görgülüarslan, İlçe Garnizon Komutan Vekili Tabip Yarbay Fatih Özenalp, Ayvalık Belediye Başkanı Mesut Ergin’in yanı sıra Ticaret Odası Başkanı Mustafa Büyükçıvgın, kamu kurum amirleri, Belediye Meclis Üyeleri Merih Arslan ve Mehmet Okyar, sivil toplum örgütleri temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.

Ziyaretlerin son yeri olan Ayvalık Devlet Hastanesi’nde sağlık personeli ve bayramı hastanede geçiren vatandaşlarla bayramlaşıldı. Ayvalık Belediyesi tarafından hazırlanan paketler dağıtıldı.

Ayvalık Belediye Başkanı olarak kutladığı ilk Ramazan Bayramı olduğunu, bayramlaşma törenlerinde bulunmaktan duyduğu memnuniyeti ifade eden Başkan Ergin: “Sevgi, barış ve kardeşliğin hakim olduğu, birlik ve beraberlik içerisinde, sağlıklı, huzurlu bir bayram geçirmenizi diliyorum. Ramazan Bayramımız kutlu olsun.” dedi.

 

About Post Author