27. Food Product ve 31. Hotel Equıpment’e kamudan dev destek

27. Food Product ve 31. Hotel Equıpment’e kamudan dev destek

ANFAŞ Fuarcılık, 15-18 Ocak 2020 tarihlerinde düzenlenecek Türkiye’nin en büyük Ho-Re-Ca buluşması olan 31. Hotel Equipment ve 27. Food Product fuarlarıyla ilgili alım heyetlerinin Kamu & Anfaş iş birliği görüşmeleri gerçekleştirildi.

6000 yatak kapasitesi ile Türkiye’nin en büyük misafirhanelerine sahip DSİ Genel Müdürlüğü-Sosyal İşler Şube Müdürü Sayın Can GÜNBATAR ile Türkiye’nin en büyük HORECA fuarında buluşmak üzere gerekli görüşmelerimizi tamamladık.

Kamu kurum ve kuruluşlarının ihtiyaçlarını tedarik eden Devlet Malzeme Ofisi Genel Müdürlüğü-Destek Hizmetleri Daire Başkanı Sayın Hakan GÖĞÜŞ ile Türkiye’nin en büyük HORECA fuarını ziyaret etmeleri ile ilgili planlamamızı gerçekleştirdik.

Yurt genelinde 67 Misafirhane ve 2.400 kişilik kapasiteye sahip yemekhane işletmesi bulunan PTT Genel Müdürlüğü-Sosyal İşler Şube Müdürü Sayın Avni SEÇERDİN ile 2020 ihtiyaçları ile ilgili toplantımızı gerçekleştirdik. Aynı zamanda fuarlarımıza ziyaretleri ile ilgili planlamamızı da yaptık.

T.C. TARIM VE ORMAN BAKANLIĞI-Sosyal İşler Daire Başkanlığı Grup Müdürü Sayın Murat ÖZKAL ile 67 adet misafirhanenin ve yemekhanenin ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri 27.FoodProduct ve 31.HotelEquipment fuarlarına ziyaretlerine ilişkin planlamamızı gerçekleştirdik.

T.C. Milli Savunma Bakanlığı-Kültür ve Sosyal Hizmetler Genel Müdürlüğü Şube Müdürü Sayın Hakan YAŞAR ile Sivil Memur Eğitim Ve Sosyal Hizmetler Misafirhaneleri için fuara ilişkin planlamamızı tamamladık.

Eti Maden İşletmeleri-Sosyal İşler Müdürü Sayın Seyfullah ARIKAN ile Ankara ve İstanbul’daki misafirhane ihtiyaçları için gerçekleştirdiğimiz toplantıda fuar ziyaretleri ile ilgili planlamamızı tamamladık.

TEDAŞ Genel Müdürlüğü-Sosyal İşler Müdürü Sayın Ünal ÖZCAN ile 320 yatak kapasiteli misafirhane ve yemekhane ihtiyaçları için gerçekleştirdiğimiz toplantıda fuar ziyaretleri ile ilgili planlamamızı tamamladık.

Yurt Genelinde 500’ün üzerinde işletmesi bulunan Öğretmenevleri Koordinatörü Sayın Olcay GÜNAYDIN ile 2020 Fuar planlamamızı gerçekleştirdik.

About Post Author