Başkan Deveci’den TFF’ye çağrı:

Başkan Deveci’den TFF’ye çağrı:

“Meşalelerimizi yaktık, bekliyoruz”

Atakum Belediye Başkanı Av. Cemil Deveci, Suudi Arabistan’da iptal edilen maç sonrasında yurttaşlarla birlikte Onur Anıtı’nda yaşananlara tepki gösterdi. Takımlara çağrı yapan Başkan Deveci, “TFF’ye çağrımızdır: Fenerbahçe’yi ve Galatasaray’ı şampiyonluk maçı için Samsun’a davet ediyoruz. Meşalelerimizi yaktık, bekliyoruz” dedi.

Suudi Arabistan’da yaşanan Süper Kupa finali tartışmaları sonrasında tüm Türkiye’de olduğu gibi Samsunlular da sokaklara taştı. Atakum Belediye Başkanı Av. Cemil Deveci de gece saatlerinde Onur Anıtı’nda bir araya gelen yurttaşlarla birlikte yaşananlara tepki gösterdi ve TFF’ye maç çağrısı yaptı.

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK’ÜN YANINDAYIZ

Önemli bir günün yaşandığını söyleyen Atakum Belediye Başkanı Av. Cemil Deveci, “Cumhuriyetin 100. yılında olduğu gibi Suudiler ve Suudiler’in yanında olanlar büyük bir yenilgi aldılar. Atatürk’ü sevenler, Atatürk’ün çocukları, Atatürk’ün cumhuriyetinin bekçileri bugün yeniden bir daha haykırdılar. Biz Mustafa Kemal Atatürk’ün yanındayız. Biz ilk adım kentinin yurttaşları, Samsunlular olarak Fenerbahçe’yi ve Galatasaray’ı şampiyonluk maçı için Samsun’a davet ediyoruz. Meşalelerimizi yaktık bekliyoruz.” diye konuştu.

About Post Author